Korraldajad

est fin rus eng

Eesti Vorstifestival 2019

Toimumise koht ja aeg on täpsustamisel

Esitleja

Leping sõlmimisel

Suurtoetaja

Leping sõlmimisel

Korraldajad

Eesti Vorstifestivali korraldajad teevad kõik selleks, et festival oleks sisukas, kasulik ja nauditav nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa regiooni suurima vorstifestivali korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@vorstifestival.ee.


Eesti Tippkokad Vorstikultuuri eest logo2 copy.jpg

Festivali patroonid - Eesti tippkokad

Lisainfo: www.vorstikultuur.ee


Tere tulemast väike

Kadi Neidek

558 6720, kadi@eestifestivalid.ee  
Valdkond: üldkorraldus ja vorstiprogramm


Lisette Vinter

520 3274, lisette@eestifestivaid.ee 
Valdkond: üldkorraldus ja osaluslepingud


Erkki ja Leena Laidinen

551 5976, erkki@eestifestivalid.ee 
5850 9429, leena@eestifestivalid.ee 
Valdkond: Eesti vorstilaada osaluslepingud


Riina Rist - mängumaa kõneisik

513 2627, riina@eestifestivalid.ee
Valdkond: mängumaa osaluslepingud


Urmas Salmu

517 7974, urmas@eestifestivalid.ee 
Valdkond: lava programmijuhtimine


Aveli Sukles

aveli@eestifestivalid.ee 
Valdkond: festivali programm ja esinejad


Margus Sild

5309 7110, elekter@vorstifestival.ee 
Valdkond: elektrivarustus


Berit Kivisaar

524 2000, berit@eestifestivalid.ee 
Valdkond: turundus


Grete Kägo

5348 6402, grete@eestifestivalid.ee 
Valdkond: veebiturundus


Sandra Rätsep - Eesti festivalid OÜ finantsjuht

5656 0202, arved@eestifestivalid.ee 
Valdkond: arveldused ja raamatupidamine


Auris Rätsep

504 3000, auris@eestifestivalid.ee 
Valdkond: üldkorraldus


Festivali infopunkt

554 3000, infopunkt@eestifestivalid.ee 


Eesti festivalid OÜ

Registrikood: 14577016
KMKR: EE102103863 
EMTAK: 93299
Aadress: Peterburi tee 2, 11415 Tallinn
(T1 Mall of Tallinn, ruum 424/3, korrus 4A)
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestifestivalid.ee 
Koduleht: www.eestifestivalid.ee 


Korralduspartnerid 

MTÜ Eesti Grilliliit
grillima@grilliliit.ee, www.grilliliit.ee 
Valdkond: Eesti meistrivõistlused vorstigrillimises korraldamine

Aivar Ärm
elekter@vorstifestival.ee 
Valdkond: vastutav elektriprojektijuht (pädevustunnistus: ET-115-15)